Park Linowy Tukan w Mielnie

Wypoczywając nad morzem w Mielnie z pewnością warto odwiedzić Park Linowy Tukan. Niedaleko plaż, około 5 minut od centrum miasteczka znajduje się Park Linowy, w którym czeka ponad 70 atrakcji dla dorosłych i dzieci na 4 zróżnicowanych trasach.

Trasa dla dzieci
Trasa dziecięca to 18 przeszkód linowych dla dzieci mierzących co najmniej 130 cm wzrostu. Trasa przebiega 2 metry ponad ziemią i oferuje mnóstwo adrenaliny oraz świetną zabawę. Nasi instruktorzy w każdym momencie służą pomocą i gwarantują bezpieczeństwo rozrywki.
Trasa średnia
Trasa średnia to 16 przeszkód niewymagających dużej sprawności fizycznej, ale dających zastrzyk pozytywnych emocji. W najwyższym punkcie trasa jest zawieszona na wysokości aż 7 metrów. Do pokonania są również dwa zjazdy tyrolskie.
Trasa trudna
Trasa trudna dostarcza najwięcej adrenaliny, składa się ona z 23 przeszkód, a najwyższy punkt znajduje się na wysokości 12 metrów ponad ziemią! Dodatkową atrakcją są tu trzy zjazdy tyrolskie, najdłuższy z nich o długości około 80 metrów.

Od 2016 roku w Parku Linowym Tukan w Mielnie dostępna jest też nowa trasa dla najmłodszych gości – 10 atrakcji zbudowanych jedynie pół metra nad ziemią. Trasa pozwala dorosłym przetestować swoje umiejętności, a maluchom poniżej 130 cm wzrostu spróbować swoich sił na linowych atrakcjach pod czujnym okiem rodzica.

Dodatkowo w Parku Linowym jest możliwość zabawy na slackline i rozgrywki piłkarzyków.

Park Linowy Tukan
ul. Chmielna, Mielno
tel. 605-767-022, 501-679-550
[email protected]
www.parkmielno.pl